top of page

PYUNKANG YUL

Atopik cilt problemlerini tedavi etmede uzman bir kuruluş olan Pyunkang Oriental Medicine Clinic tarafından satın alınan Pyunkang Yul, geleneksel Kore içerikleri kullanarak problemli ciltleri tedavi etmeyi hedefleyen bir markadır. Misyonları, cildi korumak olan bu marka, bunu ürün içeriklerinden bütün gereksiz kimsyasal maddeleri ve içeriklerden arındırılmış ürünleri piyasaya sürerek başarır. Bu durum ise, Pyunkang ürünlerinin kokusuz  ve gereksiz kimysal içeriklerden arındırılmış olmasını sağlar. Markaya göre, bu “back to basics” yani temele dönüş yaklaşımı, cildi korumanın en güvenli yoludur. 

Sadece güvenli olmakla kalmayıp, aynı zamanda hayvan testi yapmayan, çevre dostu bu marka, ürünlerin üretimi esnasında aşırı plastik kullanımını da en aza indirgemeyi hedefler. 

Temel, basit ve doğal cilt temizleme yaklaşımının yanı sıra, markanın ana hedeflerinden biri de sağlıklı bir cilde kavuşmak için cildi nemlendirirken, yağ ve nem dengesini korumaya özen göstermektir. Özellikle akneye meyilli cilt tipleri için geliştirdikleri akne serisiyle, belirli cilt problemlerini hedefleyen ürün seçenekleri de vardır. Pyunkang Yul, tam olarak bu felsefelerden tüm cilt tipleri için uygun ürünleri üretmektedir. 

bottom of page