top of page

COSRX

2013 yılında, küçük bir Kore cilt bakımı markası olarak kurulan Cosrx, 2014 yılına kadar müşterilerinin cilt problemlerinde gözle görülür sonuçlar almaya başlamasıyla dünya çapında bir marka olmayı başarmıştır. Markanın ismi reçete, yani “prescription” ve “cosmetic” kelimelerinin birleşimi olan Cosmetic+ Rx den gelir.

 

Markanın misyonu çeşitli cilt problemleri için en iyi çözümleri üretmektir.  Markanın sloganı ise, yarını umutla beklemek anlamına gelen “Expecting Tomorrow” dur. Bu nedenle marka “ cilde uyumlu ürün içerikleriyle müşterileri için çok daha ''güzel yarınlar” vaat etmektedir. Kore cilt bakımı bloglarının Cosrx'ten sıklıkla bahsetmesinin ardından, Kore’nin dışında da çok popüler hale gelen marka, sade paketlemeleri ve sadeleştirmiş içerikleriyle, kozmetik piyasasına yepyeni bir soluk kazandırmıştır. 

 

Cosrx’in odaklandığı alanlar: Hassas ciltler için nazik ve yumuşak bakım Ciltile uyumlu, hassas dokunuşlu ve yumuşak yapılı ürünler çözüm odaklı, cilt problemlerine yönelik geliştirilmiş içerikler.

 

Kısacası, Cosrx, hepimizin yaşayabileceği ve yaşamakta olduğu genel cilt problemleri odaklı, kalıcı çözümler vaadeden içerikleri ile tüm dünyada kazandığı popülerliğini sürdürmeye devam etmektedir.

bottom of page