top of page

PURITO

Koreli cilt bakım markası PURITO, "arındırmak" ve "土" kelimelerini birleştirir; ikincisi "toprak" anlamına gelen Çince bir karakterdir. Doğal, vegan ve hayvanlarda test edilmetyen cilt bakımı markalarını seviyorsanız, PURITO denemek isteyeceğiniz bir markadır.

Hassas ciltler göz önünde bulundurularak, PURITO'nun ürünleri doğal ve organik bileşenlerle formüle edilmiştir ve parabenler, sülfatlar, etanol ve silikon gibi zararlı kimyasallardan arındırılmıştır. Markanın, tüketicilerin nezdinde şeffaf olması önemlidir, bu yüzden de tüm ürünlerinin ambalajlarında ayrıntılı bir içerik listesi bulabilirsiniz.

 

PURITO her zaman daha sürdürülebilir formülasyon ve paketleme uygulamaları için çabalamaktadır. Marka, tüm ürünlerinde aşırı ambalaj kullanmak yerine çevre dostu geri dönüştürülmüş kağıt ambalajlar kullanıyor.

 

PURITO hassas,normal, kuru, yağlı, akne eğilimli ve yaşlanan ciltleri hedefleyen geniş yelpazeli vegan bir markadır. PURITO’nun geniş ürün yelpazesi ile cildinizin ihtiyacı olan her şeyi bulmak çok kolay! Cildiniz hassas ve tahriş olmuş ise onu sakinleştirmek için bir şeye ihtiyacınız varsa, PURITO'nun popüler Centella Green Level serisini tercih edebilirsiniz. EWG onaylı bileşenlerle üretilen bu ürün, yalnızca cildi yatıştırıp iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda cilt bariyerinizi de güçlendirir.

 

PURITO’nun Centella Green Level serisinden en iyi şekilde yararlanmak için, ürünlerinin birçoğunu günlük cilt bakımı rutininize dahil edebilirsiniz. İki kez temizledikten sonra, cildinize nemlendirme sağlamak için Centella Green Level Calming Toner'i uygulayın. % 10 Centella asiatica özü ile yapılan bu cilt dostu tonik cildi anında rahatlatır. Daha parlak ve pürüzsüz bir cilt için Centella Green Level All In One Mild Pad ile haftada iki kez cildinizi arındırabilirsiniz.

 

PURITO'nun en çok satan ürünlerinden biri olan Centella Green Level Buffet Serum, özellikle  yaşlanma karşıtı veya hasar görmüş ciltler için  mutlaka denenmesi gereken ürünlerdendir. Günlük uygulandığında bu serum, cilt bariyerinizi güçlendirirken ve cildi nemlendirirken ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Cildinizin esnek kalmasına yardımcı olan seramid ve kolajen ile birlikte% 49 Centella asiatica özü içerir.

 

PURITO Centella Green Level Recovery Cream ile tüm nemi cildinizde hapsedin ve cilt bakımı rutininizi her zaman, özellikle sabahları güneş kremi ile sonlandırın. Centella Green Level Safe Sun SPF50 + PA ++++ veya kokusuz bir versiyon olan ancak aynı miktarda koruma sunan Centella Green Level Unscented Sun'ı (SPF50 + PA ++++) seçebilirsiniz.

 

PURITO'nun Centella Green Level serisinin yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok harika ürün var. Serumlara takıntılı olanlar , PURITO'nun koleksiyonundan seçim yapabilirler. Daha parlak bir cilt için Saf C Vitamini Serumunu deneyin. Yoğun nemlendirme için, Pure Hyaluronic Acid 90 Serum ile asla yanlış yapmazsınız.

bottom of page