top of page

NACIFIC

Nacific markası daima yeni araştırmalar ve teknolojilerle kendini yenileyip, müşterilerine hep daha iyisini sunmayı hedefleyen, Kore kozmetiğinin dünyadaki en meşhur markalarından biridir. Daha öncesinde ismi Natural Pacifif olan, Nacific markası yenilenmiş ismiyle Kore cilt bakımı meraklılarına, sadeleştirilen ismi gibi, doğadan gelen, sade ve tamamen temiz içerikleriyle hitap etmeye devam ediyor. 

Kozmetik dünyasındaki tüm yeni trendlere hakim olan Nacific, müşterilerine doğal ürünler sunarken , doğadaki değişimleri ve dengeyi anlayarak ürünlerini her zaman katkısız içeriklerle geliştirerek, cildinizin en iyi halini size kazandırmayı hedefleyen bir markadır. 

Kısaca söylemek gerekirse, Nacific, sadece temiz içerikler kullanarak, cildinizdeki doğal ışıltıları ve güzelliği ortaya çıkaran ve müşterilerinden bu doğrultuda aldıkları pozitif geri dönüşlerle ve kozmetik dünyasında kazandığı güven ile, kendine bilinen Kore kozmetik markaları arasında önemli bir yer edinmiştir.

En etkili ve işe yarayan ürünlerini ortaya çıkarmada, sıklıkla müşterilerinden aldığı yorumlar ve sürekli yaptıkları araştırmalar ve kendilerini bu doğrultuda güncellemerine borçlu olan Nacific markası, her zaman daha iyi için çalışmaya ve ürün çeşitlilikleri ile, Kore cilt bakımında lider markalardan biri olmaya devam ediyor.

bottom of page